Nudności z powodu problemów z odbiciem się

dobry wieczor mam pewne objawy i nie wiem do czego je przypiac. mianowicie nie moze mi sie odbic i ciagnie mnie na wymioty jak tylkocos zjem dzieje sie tak od 3 tygodni przytym biegunka od 3 dni. Czy to jest niestrawnosc czy moze cos z jelitami? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

powinna Pani udać się na wizytę do gastrologa, byc może to jelita być może wątroba. Lekarz zbada Panią i zleci badania.

Pozdrawiam serdecznie