Nudności, zawroty i bóle głowy a świnka

witam, moja 5 letnia córka ma świnkę ja ją już przechodziłam jednakże dziś zaczęły się takie objawy jak nudności zawroty i bóle głowy i kłopoty z widzeniem obraz jest rozmyty i jestem ogólnie rozbita i potwornie senna czy powinnam się przejmować czy brać jakos zwykłe zmęczenie. pozdrawiam Maja

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być niepokojące. Wskazana jest wizyta u lekarza.