Nudności, zgaga a bolesność brzucha

Witam, od paru tygodni mam ciągłe nudności, bóle brzucha miałem robione usg jamy brzusznej, morfologię i wszytsko jest ok. ciągle przelewa mi się w brzuchu, mam zgagę, czułem pobolewania koło pępką, a tymbardziej przy dotyku. Na czczo bol nasila sie w nadrzuszu, po zuciu gumy tak samo. jest mi ciągle niedobrze, cieplo w żołądku.Lekarz przypuszcza zatrucie bakterią, przepisał bactrim. w kale pojawily sie jakies czarne ziarnka, tydzien temu jadlem makowca,wyprozniam sie codziennie.prosze o pomoc

Magdalena StusiĹska

Jeżeli dotychczasowe leczenie nie pomaga najlepiej skonsultować się z lekarzem gastroenterologiem, rozszerzy on diagnostykę.