Nudności, żyły na piersiach a ciąża

ostatni stosunek miałam 29.11 bez zabezpieczenia, bez wytrysku, udałam sie do ginekologa 15.12ponieważ miałam pełny brzuch, nudności, gazy za wczesnie na wykrycie ciąż,byl gesty śluz i powiedział ze okres powinien sie pojawić dostałam nuvaring, okres przyszedł zgodnie z terminem 20.12(włożyłam krążek) okres był krótszy i słabszy,kolor normalny, następny okres 10.01 jeden dzień krótszy niż ten przed nuvaring, teraz mam nudności, żyłki na piersiach i pełny brzuch(nie boli) czy to ciąża?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
ciążę można potwierdzić testem ciążowym, jednak jeśli stosuje Pani Nuvaring jest to mało prawdopodobne.