Nurkowanie głębokie z implantami silikonowymi

Witam, chciałabym zapytać, czy możliwym jest nurkowanie głębokie 70-90 metrów z implantami silikonowymi? Czy są jakieś badania na ten temat/ gwarancje producentów? Pozdrawiam, Agnieszka

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza wykonującego zabieg. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.