Nuva Ring a stosowanie Reno Puren zatoki

Czy stosowanie ziół typu skrzyp polny, tabletek przeciwbólowych, Reno Puren zatoki i wykonywanie lewatyw moze wpłynąć na zmniejszenie skuteczności krążka Nuvaring?

Renata GrzechociĹska

Renopuren to preparat ziołowy, który w pewien sposób może oddziaływać na gospodarkę hormonalną przy antykoncepcji a tym samym obniżać jej skuteczność. Lewatywy nie mają takiego wplywu.