Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nuvaring a pęcherzyk na jajniku

Witam. od 4 miesięcy używam nuvaring. ostatnio jak byłam na badani u ginekologa podczas badania przezpochwowego ginekolog zauważył na prawym jajniku pęcherzyk. czy to może oznaczać, że mimo stosowania krążka nastąpiła owulacja (na badaniu byłam w 4 dniu nowego krążka) ? i czy przez to mogłabym być w ciąży bo odbyłam stosunek w 1 dzień nowego krążka a równy tydzień później zaobserwowałam na bieliźnie taki dziwny jakby lekko pomarańczowy śluz (jak zachło) czy to może być plamienie implantacyjne ?
KOBIETA ponad rok temu

Zioła na menopauzę

Z przykrymi objawami przekwitania można poradzić sobie naturalnie. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie zioła warto stosować przy menopauzie. Na ten temat wypowiada się dr Grzegorz Południewski, ginekolog.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Krwawienie implantacyjne zwykle pojawia się w ok 10 dni po zapłodnieniu. Szansa na to zapłodnienie jest mała szczególnie przy stosowaniu antykoncepcji ale nie niemożliwa. Mogą się takie przypadki zdarzać. Wykrycie pęcherzyka w jajniku może oznaczać owulację. Warto tą sytuację kontrolować. Test ciążowy jest wiarygodny w 14 dniu po stosunku.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Podczas stosowania antykoncepcji możliwy jest wzrost pęcherzyków jajnikowych jednak nie ma to znaczenia. Działanie ochronne preparatu występuje i może Pani być spokojna. Dr med. Leszek Włodarczyk

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy