Nystatyna z powodu dużego przerostu drożdżycy

Zażywałam nystatynę z powodu duzego przerostu drożdzy po 8 tab dziennie przez dwa tygodnie,moj koszmar trwa od połtora roku .Zabraklo mi sliny dostalam boleści w calej jamie brzusznej .Nie wiem co mam jeść ,pić jest mi wciaz niedobrze w nocy spię rowne 5 h nigdy nie mialam problemu ze spaniem,do tego doszedl bol w prawej łopatce.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna określić odpowiendie dalsze postępowanie.