O czym ma rozmawiać z ludźmi małomówny człowiek?

o czym rozmawiać z ludźmi? jestem małomówny i jestem słuchaczem,a nie mówcą?

Witam. Odpowiedzią na Pana pytanie mogłoby być: o tym co Pana interesuje oraz uczestnictwo w rozmowie poprzez wyrażanie swojego zdania na dany temat. Natomiast jeśli jest Pan małomówny może to wynikać raczej z charakteru, czy nieśmiałości nad czym należałoby popracować.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza