O czym mogą świadczyć bóle głowy, zaburzenia widzenia i równowagi?

Witam, Mam 30 lat od 5 lat borykam się z problemem który jest uciążliwy i nie wiem gdzie mam szukać pomocy. 5 lat temu gdy szedłem ulica patrząc na kostkę nie mogłem się skupić na drodze przez którą idę (kostka mi uciekała) później ból głowy i przyjechała po mnie karetka bo wpadłem w taka panikę. W szpitalu zrobiono mi badania i nic nie stwierdzono. Po pobraniu płynu rdzeniowego dochodziłem do siebie przez 3 tygodnie. Bóle głowy i zawroty. Lekarze stwierdzili że jestem zdrowy i mogę udać się do domu. Od tamtej pory to się cyklicznie powtarza , mają mnie za osobę psychiczna byłem u neurologa miałem robiony 2 x rezonans głowy,EEG, w badaniach krwi wychodzi tylko że mam nisko czerwone krwinki i niskie leukocyty. Neurolog nie wie co mi jest, laryngolog testuje różne leki ale nic nie pomogło, każdy zaczął mi mówić że to podłoże psychiczne więc zacząłem się leczyć pod tym kontem lekarz nie widzi żadnych zaburzeń ani odstępstwa od normy . Wdrożone leki uspakajace ale to też nic nie pomogło. Okulista też nic no stwierdził i nie wie czemu ten zwrot się zaburza. Po krotce ból głowy ,zawroty , zdarza się utrata przytomności. Zauważyłem taka specyfikację że jak pracuje przed komputerem i się bardzo skupiam na tekście to jak wstanę to mam zaburzenia ruchowe, tak samo jak jadę samochodem i słońce mi świeci w oczy i ja się skupiam na drodze to później ja wysiądę czuje zawroty głowy. Kiedyś uprawiałem sport (amatorsko) i podczas wysiłku fizycznego mówiłem lekarzowi że zmienia mi się wzrok i widzę innaczej to powiedział mi że to normalnie. Teraz takie widzę nie mam tak na codzien nie da się z tym żyć wszystko muszę robić na pamięć, miałem kilka takich (napadów) bo nie wiem jak to inaczej nazwać ale teraz to odbywa się codziennie . Myślałem że duża ilość suplementów i różnorodnych leków mi pomoże ale nie . Proszę aby kto kolwiek mnie nakierował gdzie szukać . Dziękuję i pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Mam mało danych...
Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi Pan teraz na co dzień?
Bo to ma fundamentalne znaczenie...

W odpowiedzi na Pana wątpliwości zdrowotne, moją uwagę zwróciły Pana słowa: "... w badaniach krwi wychodzi tylko że mam nisko czerwone krwinki i niskie leukocyty... ." nie napisał Pan, czy udało się Panu ustabilizować elementy morfotyczne krwi.
Zaprezentowane przez Pana symptomy (również) mogą być skutkiem niedoborów elementów krwi.
Widziałabym potrzebę ponownej kontrolnej diagnostyki neurologicznej, oraz internistycznej, celem rozwiania u Pana wątpliwości.

Po przeanalizowaniu Pana obszernej relacji symptomatycznej, po namyśle, dodatkowo zachęcałabym Pana do zwyczajnej/bezpośredniej rozmowy
z Psychologiem/Psychoterapeutą, bo (już) samo podzielenie się swoimi wątpliwościami/obawami może przynieść Panu ulgę, i może
(dodatkowo) być przydatne, w dotarciu do przyczyny symptomów wielowątkowych.

Choć przyczyny również doszukiwałabym się, w odpowiedzi Pana organizmu na (być może) zbyt przewlekające się czasowo korzystanie z komputera, jazdy samochodem (nie robienie niezbędnych przerw
w czasie korzystania z w.w. narzędzi?).

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605