O czym mogą świadczyć bóle kolkowe po operacji wyrostka?

Dzień dobry. 10 dni temu miałem operowany wyrostek metodą tradycyjną. Zgłosiłem się do szpitala w związku z ogromnym kołkowym bólem w podbrzuszu. Najpierw odesłano mnie do domu a dopiero na trzeciej wizycie oznaczony został CRP i po USG okazało się że to wyrostek. Jednak po operacji bóle kołkowe nie zmniejszyły się, są takie same. Utrudniają mi normalne funkcjonowanie. Czy powinienem ponownie zgłosić się do chirurga? Byłem na zdjęciu szwów, ale żaden nie spojrzał nawet na ranę.

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczne jest badanie fizykalne żeby ocenić pana stan kliniczny i ranę. Musi pan udać do chirurga ogólnego.