O czym mogą świadczyć bóle mięśni i stawów kończyn dolnych?

Dzień dobry Jakie objawy trzeba mieć aby mieć chore żyły.O czym mogą świadczyć bóle mięśni i stawów kończyn dolnych a o czym kości. Przepraszam jeśli to pytanie jest głupie. W uchu mam niewielkiego kostniaka, nieraz przeskoki serca. Miałam holtera ok.Czy może miec to jakiś związek?Do jakiego specjalisty się udać.Może do już czas na jakąś klinike.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza rodzinnego oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi. Przyczyn może być wiele. Najprawdopodobniej jednak jest to związane z wahaniami mikro i makroelementów.