O czym mogą świadczyć bóle w dole pleców, wzmożony apetyt na słodycze oraz ból brzucha?

Witam, prosze o pomoc.Od dluzszego czasu odczuwam bol w dole plecow, bo około dwóch tugodniach doszły do tego bole stawow i kosci, szczególnie po wysilku. Wzmozony apety na slodycze, czasem bole brzucha, badz kucie po prawej stronie. Dodatkowo swedzi mnie skora i pojawiaja sie na niej drobne krostki, male siniaki. W morfologi nieprawidłowo wyszly tylko monocyty 0.52. O czym moze świadczyć taki stan?

Nie jest to charakterystyczny obraz danej jednostki chorobowej, nie pomogę. Objawy są bardzo zróżnicowane i nie łączą się w całość. Jeżeli stan Panią niepokoi to proszę iść do swojego lekarza rodzinnego na badanie na wizytę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.