O czym mogą świadczyć bóle w klatce piersiowej oraz ogólne osłabienie organizmu?

Witam mam problem, około pół roku temu zacząłem mieć bóle w dolnej części żeber miałem wrażenie jak by ból(kłucie) nie zawsze był w tym samym miejscu czasem pojawiał się tez za klatka piersiowa, po niedługim czasie doszło do tego duże osłabienie organizmu (Problem z koncentracja, ogólne zmęczenie) w szpitalu wykonali mi badania krew/mocz/ekg niestety nic nie wykazało wszystko w normie. Po kilkunastu dniach miałem wrażenie ze się poprawiło po czym znów wróciło i do dzisiaj mam te bóle dolna cześć żeber lub w klatce piersiowej tez nie cały czas w tym samym miejscu i towarzyszy temu osłabienie. Miesiąc temu udalem się do lekarza na dalsza diagnozę który wykonał mi wszystkie badania krwi, mocz, kal, usg tarczycy, rtg klatki piersiowej tez nie wykazało nic niepokojącego delikatnie podniesiony holesterol. Schudłem 9kg ale myśle ze to tez zasługa diety i bardziej aktywnego życia mam 29lat (paliłem przez 8lat papierosy ale od początku roku już nie pale) i bardzo mnie to martwi, chciałem zapytać o pomysł na dalsza diagnozę bo czytając różne artykuły diagnozuje u siebie najgorsze choroby ;) mogę tez udostępnić obecne badania jeśli ktoś zechce się pochylić nad moim problemem, z góry dziękuje Grzegorz.

Dolegliwości są niespecyficzne, przeszedł Pan diagnostykę w szpitalu, trudno cokolwiek więcej doradzić. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.