O czym mogą świadczyć czerwone plamy na podniebieniu?

Witam. Od kilkunastu dni mam pewien problem - zauważyłem na swoim podniebieniu czerwone plamy , dwie lub trzy dosyć spore koloru czerwonego, po jakimś czasie znikneły lecz po chwili znów wyskoczyły kolejne w troche innych miejscach. Nie bolą mnie ani nie przeszkadzają lecz wyglądają dla mnie przynajmniej troche niepokojąco. Bardzo proszę o udzielenie pomocy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne