O czym mogą świadczyć czerwone plamy na skórze po wysiłku fizycznym?

Witam pisze poniewaz po wysilku fizycznym po lewej stronie od strony srodkowej pojawia mi sie czerwony placek na skorze. Jest on caly czas ale po wysilku jest bardziej czerwony. Dodam , ze to ,,znamie,, pojawilo mi sie jskied 5 lat trmu I na codzien jest ale blade choc do zauwazenia. Plama nie swedzi poprostu reaguje na wysilek fizyczny. Do jakiego lekarza powinienem sie udac? Mam zdjecie ktore zrobilem wlasnie po treningu biegowym

Najlepiej byłoby, aby znamię zobaczył dermatolog pod dermatoskopem i je ocenił. ja niestety nie mam takiej możliwości, więc nie pomogę.
Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.