O czym mogą świadczyć dolegliwości żołądkowe?

Witam, od jakiegoś czasu mam problemy z żołądkiem, najpierw odbijanie się powietrzem, puls odczuwalny na żołądku, wymioty wieczorem-Byłam u lekarza otrzymałam skierowanie na USG jamy brzusznej ale termin jest za 2 miesiące. Teraz objawy się nasilily i mam wrażliwość na każdy zapach, mdłości przez cały dzień i podbijanie do wymiotów po jakim kolwiek posiłku, duży puls w okolicy serca.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli objawy nie ustępują i naprawdę Panią niepokoją, należy się udać do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na sor, tam jeśli zajdzie taka konieczność, wykonają potrzebne badania.