O czym mogą świadczyć duszności, zawroty głowy i zaburzenia równowagi?

7 lat temu robiono mi tk głowy z kontrastem i nic badanie nie wykazało,5lat temu miałam prześwietlenie odc,szyjnego wyszła lordoza.Od kilku tygodni męczą mnie straszne zawroty głowy.Jak idę nie utrzymuje równowagi, nogi robią sie jak z waty czasami aż się trzęsą,albo są bardzo cięzkieCzuje jakbym miała upaść.Ściąga mnie w lewo albo w prawo.Mam chwilami bardzo sztywny kark,aż drętwieje mi szczęka słyszę szum w uszach,trzęsą mi się ręcę. Często nie mogę nabrać powietrza tak jakby coś mnie dusiło

Witam!
Opisała Pani klasyczne objawy przy zaburzeniach emocjonalnych. Stwierdzona pięć lat temu lordoza odcinka szyjnego kręgosłupa jest wygięciem prawidłowym, byłoby źle, gdyby jej nie było. Proponuję kontakt z psychiatrą lub psychologiem - po dodatkowej diagnozie zaproponują Pani odpowiednie postępowanie i zlikwidują męczący Panią problem.
Powodzenia
W. Łuczkowski.