O czym mogą świadczyć duże wahania ciśnienia?

Dzien Dobry mam 21 lat mam skoki cisnienia wczoraj rano nialem 150/90 puls 55 po poludniu mialem 124/60 puls 73 a w nocy skoczylo mi na 144/98 Puls 80 i tak mi skacze cisnienie co to moze byc za przyczyna mam bardzo krzywy kreglosup chyba skolioze i zle sie czuje mam bole glowy i czuje sie zmeczony i senny czasami mam mrowki w lewej nodze albp prawej rece i ciezki oddech czasami pracuje ciezko fizycznie przy smieciach kiblach normalnje sie boje

Lek. Paweł Szadkowski

Na pana miejscu udałbym się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i poszerzenia diagnostyki.