O czym mogą świadczyć głosy w głowie?

lekarz odstawił mi 4 miesiące temu neuroleptyki - chorowałam na schizofrenie i niedawno nie jestem przekonana czy tak było czy to były omamy ale słyszałam jak ktoś rozmawiał niby o mnie i mówił że z tą dziewczyną w ogóle nie da się rozmawiać i druga osoba odpowiedziała no to niech gada sama ze sobą... czy to jest powód do niepokoju czy to może jest normalne i od czasu do czasu mogę coś słyszeć?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Odpowiadając na Pani pytanie, by dotrzeć do źródła Pani wątpliwości, celowa byłaby osobista konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem ponownej diagnostyki symptomatycznej oraz (ewentualnego) leczenia, do czego Panią mocno zachęcam.

Z przesłaniem dla Pani zadowalającego nastroju,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605