O czym mogą świadczyć kłucia w sercu?

Witam, mam 21 lat, miewam kłucia w sercu, najczesciej przy nabieraniu wdechu lub tez w spoczynku, najczesciej pojawiaja sie one w nocy gdy leze przed snem, ale takze w ciagu dnia lub tez po wysilku fizycznym. Nie mam ich codziennie, lecz co jakis czas, wtedy pojawiaja sie przez kilka lub kilkanascie dni. Mam dwuplatkowa zastawke aorty, czy te bole moga byc zwiazane z ta wada sera?

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej nie ma to związku z wada serca, czy było wykonywane ekg lub holter ekg? Mogą to być zaburzenia rytmu serca.
Pozdrawiam