O czym mogą świadczyć luźne stolce z żółcią?

Witam! W 2015 miałam usunięty woreczek żółciowych. Od dłuższego czasu mam luzne stolce z żółcia. Rano po śniadaniu od razu muszę korzystać z toalety. Niekiedy wyróżniam się raz dziennie a czasem nawet trzy cztery razy dziennie. Przyznam, że jest to dosyć uciążliwe. Rzadko oddaję normalne stolce. Czy powinnam zacząć się martwić?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, warto wykonać podstawowe badania, próby wątrobowe.