O czym mogą świadczyć nasilające się wieczorami duszności?

Dobry wieczór Mam często duszności od kilku lat obecnie wieczorami się nasilają zażywam neurol rano i wieczorem w dzień się czuje lepiej mam 52 lata Krystyna .proszę o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do swojego lekarza prowadzącego w celu oceny pani stanu klinicznego i ewentualnej modyfikacji terapii. Warto wykonać podstawową diagnostykę internistyczną, którą może zająć się np. lekarz pierwszego kontaktu. Proszę również pamiętać, że leczenie lekiem 'Neurol' i jemu podobnych nigdy nie powinno być długotrwałe i powinno być ściśle nadzorowane przez pani lekarza prowadzącego.