O czym mogą świadczyć pęknięcia skóry w okolicy pochwy?

Witam. Mam problem pękające skóry w okolicach pochwy. Robią mi się takie małe pęknięcia jak cięte żyletka. Podczas stosunku piecze szczypie, trochę krwawi. Skóra strasznie Sucha, taka jak pergamin. Cytologia grupa 2, Kolposkopia prawidłowa, wymaz nic nie wykazał. Zaznaczam że nie mam jakiś uciążliwych uplawow. Porostu pęka skóra. Co mogę jeszcze zrobić bo ginekolog nie widzi pomysłu

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do dermatologa , być może konieczne będzie pobranie wycinka skory