O czym mogą świadczyć plamienia i bóle w dole brzucha?

witam . 2 miesiace temu złapały mnie silne i nagłe boleści w dole brzucha i odcinka lędzwiowokrzyżowego. Miałam robione niedawno usg dopochwowe , miałam jakas błonke na jajniku ale lekarz powiedział że to normalne , ból znikł na krótki czas ale tydzien temu dostałam plamienia kilka razy a dzisiaj ten sam bół powrócił .. nie wiem co mi jest ..co mi może dolegać ??

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub sor/IP po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.