O czym mogą świadczyć plamy na skórze, ból gardła, mięśni oraz stawów?

Witam.Dowiedziałam się że drogą płciową lub przez krew można się zarazić Wirusem który objawia się czerwona plama na ciele u mnie to było około 3 cm na 2 czerwona wypukła . Potem znikła i pojawiły się wysypka na nogach Tylko kostki.ktora trwała Kilka miesięcy .miałam też przewlekły ból gardła i teraz bóle mięśni stawów które ograniczają wejście po schodach silny bił karku Barków rąk aż po nadgarstek.bardzo proszę jeśli znają Państwo diagnozę. Dziękuję.

Wymagane są badanie laboratoryjne i podstawowe badanie u lekarza w POZ, aby cokolwiek sugerować. Proszę pójść do swojego lekarza. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.