O czym mogą świadczyć problemy z koncentracją oraz co oznacza zapis badania EEG głowy?

Dzień dobry, mam 28 lat i poważne problemy z koncentracją. Kiedyś cierpiałam na depresję, nie biorę żadnych leków, na nic nie choruję. Istnieje podejrzenie ADD, psychiatra skierowała mnie na badanie eeg. Opis badania: Zapis EEG z widoczną głównie w okolicy czołowej średnionapięciową czynnością beta 15-30c/s oraz w okolicy głównie potylicznej średnionapięciową czynnością alfa 8-12c/s. W okolicy głównie skroniowej i czołowej obustronnie zapisują się średnionapięciowe, średnioliczne, nieregularne fale theta 4,5-7c/s. Na takim tle w okolicy głównie skroniowej obustronnie z zmienną przewagą stron zapisuje się pojedyncza fala ostra o amplitudzie do około 60mikroV. Rz obecna. HV i Fs- aktywują nieregularne, średnionapięciowe fale theta, także uogólnione, w grupie około 1,5s oraz pojedynczą falę ostrą z tendencją do synchronicznego uogólnienia o amplitudzie do około 70mikroV. Orzeczenie: Zapis EEG z widocznymi zmianami w postaci obecności nieregularnych fal theta i na takim tle w okolicy głównie skroniowej obustronnie z zmienną przewagą stron zapisującą się pojedynczą falą ostrą. HV i Fs aktywują nieregularne fale theta, także uogólnione, w grupie do ok 1,5s oraz pojedynczą falę ostrą z tendencją do synchronicznego uogólnienia. Czy powinnam się martwić takim wynikiem? Co może on oznaczać?

EEG do interpretacji klinicznej... Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, dalsza diagnostyka, ocena stanu ogólnego, wyników badań, Ważna zdrowa dieta, bez cukrów, regularny sen, spokój... Zależy jakie inne schorzenia i objawy kliniczne ... Jakie wyniki badań? Pozdrawiam i zapraszam