O czym mogą świadczyć problemy ze snem u noworodka?

Wierzganie Witam serdecznie Moja Marysia ma 15tyg. Od jakis 3tyg ma problemy z zasypianiem bardzo rzuca raczkami i nozkami nie moze tego sama uspokoic. Po godzinie 3 w nocy zaczyna sie i znow ja rozbudza to wierzganie. Trze wtedy raczkami po buzi wyciaga smoka i zaczyna plakac. Nie wiem czy jest to objaw rozwojowy czy moze cos niepokojacego? Robilam malej badanie moczu i posiew wszystko ok. Prosze o podpiwiedz co to moze byc? ÷

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze najlepiej udać się do Lekarda pediatry po badaniu będzie można cos więcej powiedzieć