O czym mogą świadczyć suchość w ustach, zawroty głowy, uderzenia gorąca, bóle głowy i klatki piersiowej?

Witam mam 27 lat nie wiem co się ze mną dzieje mam dziwne napady uczucie to zaczyna się od złego widzenia takie dziwne uczucie w oczach i przełyku i całego ciała jak bym miała explodowac oczy tak jakoś dziwnie jak by piecze nie wiem jak to opisać i w buzi też taką suchość i nie wiem co się ze mną dizjee mam wrażenie że umieram mam takie kolysanie w głowie uderzenia gorąca bóle głowy i kladki piersiowej mam też stenoze aortalna umiarkowana i podejrzenia hasimotto czy ta choroba może dawać takie objawy ??? Nie wiem co już robić lekarze nie pomagają a ja nawet dziecimj się zajmować nie mogę nie wiem co się ze mną dzieje proszę o poradę

Proponowałabym badanie u lekarza rodzinnego, który zbierze z Panią wywiad i zbada Panią kompleksowo. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi ze strony portalu.