O czym mogą świadczyć szumy uszne, nadwrażliwość na światło i ucisk w głowie?

Witam serdecznie, mój problem to uczucie bycia lekko pijanym, do tego szumy w uszach, nadwrażliwości na światło i ucisk w głowie. Ten stan trwa od 11 listopada, a dzień wcześniej wypiłem 4 piwa Desperado's. Błagam o pomoc

Ważny stan Pacjenta, objawy , obecność innych schorzeń, tryb życia i pracy. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, omówienie wyników badań i dotychczasowego leczenia. Pozdrawiam i zapraszam