O czym mogą świadczyć te wyniki krzywej glukozowej?

Witam, chciałam prosić o interpretacje wyników krzywej glukozowej i insulinowej: Glukoza na czczo- 81,1 po godz- 82,9 po 2 godz- 94,4 Insulina na czczo- 9,93 po godz 34,47 po 2 godz 41,50 Wygląda na to że wyniki nie są złe, jednak po 2 godz. glukoza i insulina nieznacznie wzrosły, o czym może to świadczyć? Dodam że cierpię na pcos, jednak o dość łagodnej postaci

Lek. Tomasz Budlewski

Być może p insulinooporności proponuje zgłosić się do lekarza diabetologa