O czym mogą świadczyć trudności z oddychaniem oraz osłabienie po cesarskim cięciu?

Mam problem. Jestem 8 tygodni po CC, miesiączke dostałam 7 tygodni po porodzie. Moj problem polega na tym że do tej pory mam problem z oddychaniem, jakbym nie miała siły albo ktos położył mi kamień na klatce piersiowej, do tego dochodzi osłabienie. Czy to są normalne objawy po takim czasie?

Lek. Michał Lenard

Niestety, powikłania po cesarskim cięciu mogą ciągnąć się wiele tygodni. Sugeruję poinformować o objawach swojego ginekologa podczas wizyty kontrolnej. Pozdrawiam!