O czym mogą świadczyć uciążliwe bóle stawów?

witam 6 lat temu zaczeły pobolewac mnie stawy i miałam okropne bóle głowy bolały mnie stawy ok miesiac i w tym czasie okazało się ze jestem w ciąży i około 8 tygodnia bóle ustały w tym bóle stawów gdy córka miała 2,5 roku bóle stawów powróciły nie są one mocne bardziej określiła bym je jako meczące... do wytrzymania czasem złapie mnie mocny ból nogi a dokładnie około kości piszczelowej bóle ustepują po dobe zazwyczaj i teraz mam bóle stawów raz u nogi raz u ręki i tak skacze ten ból ze stawu na staw jest to taki piekący ból i kłujący ... czasem przeechodzi na kilka dni, tygodni i powraca badania crp i ob zawsze w normie dodatkowo doszło trzęsienie rąk dodam że około 7 lat lecze sie na padaczke potyliczną prosze o rade boje sie że to RZS

Proponowałabym pani wizytę u reumatologa i pełną diagnostykę reumatologiczną. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.