O czym mogą świadczyć upławy oraz przedłużające się krwawienie po konizacji szyjki macicy?

Dzien dobry. 2 tyg temu mialam konizacje szyjki macicy. Na początku nie odczuwalam żadnych dolegliwosci. 4 dnia dostałam miesiączki i mam krwawienie juz 11 dzien. Do tego wodniste upławy i jakby czarny piasek wypada mi z pochwy. Czy to normalne objawy czy powinnam iść do lekarza?

Zdecydowanie proponowałabym jednak konsultację z ginekologiem, który zabieg Pani wykonywał. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielenia odpowiedzi ze strony portalu.