O czym mogą świadczyć upławy oraz wrażliwość piersi?

Witam! Mam 45 lat .Dotychczas miałam dlugie cykle ok 33 dni ,ale w miarę regularne.W tym miesiącu zamiast miesiączki wystąpiły brązowo-brunatne uplawy niekiedy z domieszką krwi.Z niewielkimi przerwami trwają juz ok 1,5 tygodnia.Czy to powód do niepokoju?Występuje przy tym nadwrażliwość piersi.

Może cykle się rozregulowały - wchodzi Pani w okres menopauzalny. Radziłabym pójść do ginekologa. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi ze strony portalu.