O czym mogą świadczyć wahania nastroju, plamienia oraz przedwczesna miesiączka?

Witam, od ponad roku przyjmuję tabletki Daylette. Ostatnio zauważyłam u siebie wahania nastrojów, a przed "miesiączką" w tym miesiącu pojawiły się plamienia. W dodatku spodziewaną miesiączkę dostałam wcześniej, niż dostawałam zazwyczaj. Czy powinnam się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć