O czym mogą świadczyć wyniki EEG?

Witam potrzebuje pomocy w interpretacji wyników z EEG. Mam 27 lat. Najbliższą konsultacje z neurologiem mam dopiero za miesiąc. Badanie zlecono z powodu bólów migrenowych. Nadmienię Jeszcze ,że wcześniej wykonałam także tomografie k. głowy , która wykazała niewielką torbiel szyszynki. Treść wyniku : w odprowadzeniach z przednich części mózgu rejestruje się czynność szybką. W pozostałych odprowadzeniach rejestrują się fale alfa o częst 9 -10 Hz i napięciu do 50 mkV. RZ obecna. We wszystkich odprowadzeniach rejestruja się napadowow po kilka i grupami fale theta o czest 6-7 Hz i napięciu do 80 mkV oraz pojedyncze fale ostre. Z góry dziękuję

Badabie EEG DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po badaniu, z wynikami ; Ważny PACJENT i objawy, wywiad! OPIS może sugerować zmiany napadowe, ale takie opisy są czeste u migreników;
Jakie objawy niepokojące? Inne schorzenia ?? ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, nastroju, leków... Pozdrawiam izapraszam.