O czym mogą świadczyć wysokie wyniki zbliżone do górnej granicy w dwóch pierwszych hormonach?

Witam, dzisiaj (4 dzień cyklu) robiłam badania homornów. Wyniki jakie otrzymałam to: FSH: 10,3 (norma 3,5-12,5) LH 11,7 (2,4-12,6), estradiol 27 (12,4-233). O czym mogą świadczyć wysokie wyniki zbliżone do górnej granicy w dwóch pierwszych hormonach ? Zaczęłam dociekania odnośnie trądziku hormonalnego, stąd badania. Czeka mnie jeszcze badanie tarczycy i progesteronu.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki w normie i nie ma co się na razie zastanawiać nad nimi . Konieczna dalsza diagnostyka