O czym mogą świadczyć zaburzenia oddychania przed zasypianiem?

Wiatm. Mam problem od wczoraj po położeniu się spać odczułem że ciężko mi się oddycha, nie mogę w pełni zrobić oddechu jakbym był przytkany w środku. Dodam że Dzień wcześniej byłem na weselu i mocno się bawiłem i trochę alkoholu wypiłem.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli objawy są nasilone i nie będą ustępowały w najbliższych dniach sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny Pana stanu klinicznego.