O czym mogą świadczyć zaburzenia równowagi, przekrwione oczy oraz uczucie upojenia alkoholowego?

Witam chcialbym sie dowiedziec co moze mi dolegac jesli mam uczucie jak bym byl po alkoholu,mam dziwna niestabilnosc na nogach a [przynajmniej tak sie czuje.Do tego wszystkiego dochodza strasznie przekrwione oczy.Czasem nawet widac troche krwi ale szybko sie wchlonie.

Lek. Paweł Szadkowski

Opisany stan może wynikać z wielu chorób m.in cukrzycy, chorób neurologicznych, czy po zatruciach. W przypadku nasilonych lub nieustępujących objawów sugeruję udać się do lekarza.