O czym mogą świadczyć zaburzenia równowagi, zawroty głowy oraz ból po lewej stronie klatki piersiowej?

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu czuje się dość kiepsko. Pod koniec zeszłego roku przeszedłem dość ciężkie zapalenie zatok, z którego się nie mogłem podnieść przez prawie 3 miesiące. Mam zaburzenia równowagi (nie odczuwam tego raczej jako zawroty głowy), boli mnie głowa i odczuwam dość częsty ból po lewej stronie klatki piersiowej chociaż czasami on wędruje na mostek lub prawą stronę. Mam 30 lat i zrobiłem sobie badania krwi. Ogólnie byłem może delikatnie podchorowany kiedy je robiłem ale ciężko mi to określić bo cierpię na ciągły katar od prawie 20 lat, a od niedawna po wstaniu rano potrafię smarkać z krwią i zielonym śluzem, a w ciągu reszty dnia mam normalny biały katar. W kwietniu byłem również u Kardiologa na echu serca i niby wszystko było w porządku. Błędnik mam również podobno zdrowy, byłem na badaniu u Laryngologa, a zatoki miały robione TK (nie wiem czy tylko przednie zatoki czy klinowe również) gdzie nie wykazało niczego oprócz jakieś małej torbieli w zatoce zębowej czy szczękowej (dokładnie nie pamiętam). Wyniki krwi, które mnie niepokoją to: RBC ­ 5,74 ×106/μl / 3,9 — 5,6 LYMPH% 44,4 % / 20 — 45 NEUT

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu i przeanalizowaniu dotychczasowej diatgnostykie będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.