O czym mogą świadczyć zawroty głowy, kaszel i podwyższona temperatura?

witam od dwóch lat źle się czuje mam zawroty głowy kaszel bóle głowy stawów mięśni czasami gardła bóle w klatce piersiowej kłocie serca mam stan podgorączkowy 37.6 praktycznie codzinnie. wychodzi mi na ciele rumień robi sie na nich dookoła strupki na rekach i nogach Mam kamienie w pęcherzyku żółciowym 12mm ,Wyniki Tsh w normie ft3 ft4 rowniez Usg tarczycy tez okej jednak wynik Anty-Tpo zły 177,9 IU/ml a norma jest 5,61 do tego mam podwyższone CRP wynik 10 a norma około 5 ..Co to moze byc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele proponuje wykonać konsultacje lekarza neurologa reumatologa i dermatologa