O czym może świadczyć ból brzucha oraz utrzymujące się krwawienie po zabiegu usuwania polipów z macicy?

Dzień dobry, 25 września miałam usuwanego polipa z trzonu macicy metoda histeroskopii. Po zabiegu krwawienie było minimalne i na drugi dzień ustalo. Po dwóch kolejnych dostałam okres. Z racji iż zabieg odbywał się w 20 dniu cyklu nie było to nic dziwnego gdyż cykle nam w granicach 23-28 dni. Okres przez pierwsze 3 dni był mniej obfity niż zwykle. Niestety w 4 dniu stał się intensyfniejszy , a dziś 5 dzień nadal taki się utrzymuje. Cały czas odczuwam też bóle brzucha. Czy jest to normalne? Mam 44 lata. Dodam jeszcze iż 3 dni bo zabiegu miałam bardzo silny stres i w zasadzie ponieważ jego przyczyna nadal jest aktualna badał żyje w mocnym stresie.

Trudno mi powiedzieć, nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie. Ale zawsze, jeżeli coś Panią niepokoi lepiej iść do lekarza bezpośrednio, niż czekać na konsultację online. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.