O czym może świadczyć ból brzucha, spóźniająca się miesiączka oraz nieprzyjemny zapach wydzieliny z pochwy?

Witam ostatni okres miałam jakoś 7 września, teraz jak widać się spóźnia. Do tego brzuch boli w różnych miejscach, od dwóch dni nie przyjemny zapach śluzu. Co to może być?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Przede wszystkim powinna Pani wykonać test ciążowy aby wykluczyć tą przyczynę spóźniającego się okresu. Nieprzyjemny zapach i upławy zaś mogą świadczyć o zakażeniu, ale aby to stwierdzić konieczna jest wizyta u ginekologa.