O czym może świadczyć ból gardła i przełyku podczas przełykania?

Witam dwa tygodnie temu zaczeło bolec mnie gardło bolało przez tydzień potem zaczęła mi spyławac wydzielina i bardzo drazniło mi gardło musiałam cały czas kaslac i do tej pory pokazuje bo coś mnie drapie do tego od wczoraj jak coś jej to mam wrażenie jak połykami pokarm ze bOli mnie przelyk co to może być zaczynam sobie wkręcac coś niedobrego szczególnie od wczoraj jak podaczas połykania zaczal mnie bOlec przelyk albo to krtan juz sama nie wiem bOli na dole szyi.

Lek. Paweł Szadkowski

Pan opis najprawdopodobniej wskazuje na infekcję górnych dróg oddechowych. Najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i ewentualnie poszerzenia diagnostyki oraz leczenia.