O czym może świadczyć ból głowy promieniujący na nos?

Witam serdecznie. Od miesiąca czasu. Boli mnie głowa na czole i ten ból schodzi mi do nosa.Dodam że nie mam wydzieliny z nosa. Mam zawroty głowy.Mam chore zęby ale nie bolą.Do tego bolą mnie strasznie nogi po przejściu paru metrów.Ból jest od kolan do stóp. Mam żylaki.Do tego takie uczucie że zaraz zemdleje. Leczę się na zaburzenia adaptacyjne.Biore lek przepisany przez psychiatre Sertagen 50 mg. Choruję na cukrzycę. Miesiąc temu przeżyłam bardzo dużo nerwów. W nocy jak się obudzę to myślę że zaraz umrę. Co to może być? Proszę o odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Wymaga pani ogólnej oceny pani stanu klinicznego. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje ewentualną dalszą diagnostyką.