O czym może świadczyć ból i opuchlizna stawu po zastrzyku z kwasu hialuronowego?

Około 2 tygodnie temu miałam robiony zastrzyk z kwasu hialuronowego do stawu skokowego. Staw jest zniszczony w efekcie złamania trojkostkowego ze zwichnięciem. Wcześniejsze iniekche nie powodowały opuchluzny i boli dłużej niż 3 dni. Aktualnie staw puchnie i boli przy chodzeniu. Fakt, że są teraz bardzo duże zmiany pogody a to zawsze odczuwałam, ale powoli jestem już bez sił jeśli chodzi o tą nogę. Co robić?

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego w celu oceny pani dolegliwości.