O czym może świadczyć ból jajników w 5 tygodniu ciąży?

Do lekarza trafiłam w 5 tugodniu ciąży i 5 dni. Stwierdzono odklejanie kosmowki 5mm i krwiak. Założono leżeć duphaston 3x1 tab i magnez 3x2 tab. Od kliku dni minęło 5 dni od wizyty plamienie ustalo całkowicie ale bardzo bolą mnie jajniki. Mam uczucie kłucia w nich przy zmianie pozycji, oddawaniu moczu - czuje ciągniecia i ostry ból. Czy powinnam zgłosić się do ginekologa wizyta dopiero za tydzień. Czy mogę brać nospe? Dodam że na usg uwidoczniono żywy plod i serce 2.5 mm. Czy te klucia są normalne?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Myślę, że w przypadku takich dolegliwości powinna Pani udać się wcześniej do lekarza prowadzącego. Dobrym pomysłem jest też wcześniejszy telefon i potwierdzenie pilności wizyty.