O czym może świadczyć ból łydek w przypadku pracy stojącej?

Mam problem z moimi nogami. Po całym dniu pracy stojącej/przepieszczającej (praca fizyczna) bolą mnie uda i łydki tak, że zaraz po pracy mam siłe jedynie leżeć. Nie mam siły pójść na miasto, czy na spacer. Czasem masaż trochę rozluźni mi mieśnie ale to jednak nie to. Czy ten ból może mieć związek z bólem dolnej czesci kręgosłupa? W pracy dużo się schylam i dźwigam. W młodości miałem lekki uraz kręgosłupa gdy przesadziłem z ciężarem na siłowni robiąc przysiady. Do jakiego lekarza powinienem się udać? No chyba, że to jakiś problem z krążeniem?

Lek. Michał Lenard

Pana objawy mogą mieć związek z pańską pracą i wcześniejszym urazem kręgosłupa. Sugerowałbym wizytę u ortopedy, który oceni kręgosłup oraz u neurologa. Pozdrawiam!