O czym może świadczyć ból nóg oraz odcinka lędźwiowego kręgosłupa?

Proszę o pomoc. Bardzo bolą mnie nogi i odcinek ledzwiowy. Na nogach właściwie mam bol neuropatyczny,który nie reaguje na leki przeciwbólowe. Rezonans kregoslupa L czysty,nerek usg ok. Wyczulam guz który sie przesuwa i boli nad doleczkiem Wenus ok 2 cm,i drugi po przeciwnej stronie symetrycznie 2 cm.Rodiznny wyslal do chirurga,chirurg nie ma pojęcia co to jest . Zlecił mi usg tkanek miekkich.Bardzo się martwię że to miesak.Czy występują one symetrycznie? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. Problem zaczął się rok temu z nogami,i tak samo bolały mnie ledzwia lecz nigdy nie wyczulam tych guzów.Nie wiem czy urosły,czy nie.

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu niestety nie da się określić charakteru zmiany w okolicy lędźwiowej. Symetryczne występowanie dwóch ognisk było by raczej nietypowe dla takiej zmiany. Najlepiej jeśli dokończy pani diagnostykę zaleconą przez chirurga.